بازدید قاضی مغربی از آزمایشگاه

برگزاری نشست صمیمی ریاست واحد با کارشناسان اداره امور آزمایشگاه ها و کارگاه ها

۲۵ تیر ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۴ کد : ۵۱۰۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۵۳۸

 

نشست صمیمی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با کارشناسان آزمایشگاه ها و کارگاه ها برگزار گردید .

در این جلسه که در آزمایشگاه تحقیقات نساجی ( ساختمان آزمایشگاه های زکریای رازی ) برگزار شد درفضایی صمیمانه کارشناسان آزمایشگاه ها و کارگاه ها به تبادل نظر و بیان مسائل مبتلابه آزمایشگاه ها پرداختند و از راهنمایی ها و راهکارهای جناب آقای دکتر قاضی مغربی، ریاست محترم واحد بهره مند شدند.

در این نشست صمیمی که با ارائه گزارشی از سوی مهندس حمیدرضا معصومیان رئیس اداره آزمایشگاه ها همراه بود موضوعاتی از قبیل حرکت مجموعه آزمایشگاه ها و کارگاه ها به سمت طراحی فرایندها و اصلاح و انطباق روش ها و بهبود ساختاری ( تجمیع و تمرکز ) دانشگاه نسل سوم و چهارم سیستم های تهویه آزمایشگاه ها ( سرمایشی و گرمایشی )، موضوعات تأسیساتی، مسائل و فرایند های مربوط به خریدها و تعمیر تجهیزات، برنامه های کلاسی، مسائل مرتبط با ایمنی دانشجویان و کارشناسان در فضای آزمایشگاه و ... مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار حضرت امام خمینی (ره) شهرری دارای ظرفیت‌های بالقوه و امکانات آموزشی – پژوهشی در چندین مجموعه آزمایشگاهی از جمله مجتمع آزمایشگاهی ابوریحان بیرونی، مجتمع آزمایشگاهی زکریای رازی، مجتمع کارگاه ها، سوله ها و ... بوده و در رشته های برق ( با گرایش های متنوع )، شیمی ( گرایش های تجزیه، آلی، معدنی )،صنایع غذایی، ژنتیک مولکولی، زیست شناسی، کشاورزی، نساجی، مکانیک، عمران و ... در سطح بسیار مطلوب علمی میباشد که علاوه بر ارایه خدمات به استادان و دانشجویان داخل واحد، با انجام هماهنگی های لازم این امکانات در اختیار محققین، کارآفرینان و صنعتگران خارج از مجموعه نیز قرار داده میشود .


نظر شما :