برگزاری کلاس های دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی نیمسال دوم و تابستان ۱۳۹۹-۱۳۹۸

۰۲ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۸ کد : ۷۰۱۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۷۵۰
برگزاری کلاس های دروس عملی، کارگاهی و آزمایشگاهی نیمسال دوم و تابستان ۱۳۹۹-۱۳۹۸

     به گزارش حوزه معاونت پژوهش و فناوری با عنایت به نامه شماره 16986/30 مورخ 30/04/1399 سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، مبنی بر دستورالعمل برگزاری کلاس های دروس عملی نیمسال دوم و دوره تابستان سال تحصیلی 99-1398، هماهنگی های لازم جهت برگزاری کلاس های عملی، آزمایشگاهی و کارگاهی در دانشگاه آزاد شهرری صورت گرفته است.

    در این خصوص آقای دکتر رامین محمدعلی طهرانی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با اشاره به مفاد بخشنامه فوق تاکید نمودند که با توجه به رهنمود ریاست محترم واحد مبنی بر برگزاری منظم کلاس های عملی و رعایت شیوه نامه و نکات بهداشتی، هماهنگی مورد نیاز با کلیه حوزه ها و قسمت های اجرایی واحد به عمل آمده است و اداره آزمایشگاه ها و کارگاه ها با انجام اقدامات مقتضی آمادگی کامل را جهت برگزاری کلاس های آزمایشگاهی و کارگاهی دارد.

در این خصوص ضمن هماهنگی بین استادان و دانشجویان، تعداد دانشجویان متقاضی جهت حضور در کلاس های عملی تعیین شده و بعد از گروه بندی دانشجویان در گروه های 3 تا 7 نفری (بنا به ظرفیت هر فضای آزمایشگاهی و به منظور رعایت فاصله گذاری فیزیکی مناسب) کلاس های عملی، با هدف تولید محتوای آموزشی دروس عملی (فیلم های آموزشی) توسط استادان تشکیل خواهد شد.

فیلم های آموزشی تولید شده، بصورت مجازی و از طریق سامانه سیدا در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. همچنین دانشجویان گرامی می توانند از طریق تارنمای واحد و گروه آموزشی مربوطه، پیگیر اطلاع رسانی های آتی در زمینه زمان بندی کلاس ها و نحوه حضور در دانشگاه باشند و در زمان حضور در واحد ضمن رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، اصول خود و دگر مراقبتی را مد نظر قرار دهند.


( ۳ )

نظر شما :